Antika eşya depolama İstanbul antika depolama şirketi İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinde antika eşyaların depolanmasını sağlar. İstanbul’un en iyi güvenilir antika depocusu ile tanışın eşyalarınızı güvenle depolayın.

Günlük hayatta zaman zaman eşyalarınız için ekstra bir depolama alanına ihtiyaç duyabilirsiniz. Kimi zaman evde eşyayı yerleştirmek için yeterli alan yoktur. Kimi zaman da güvensizlikten dolayı değerli antika eşyalarınızı evde tutmak istemeyebilirsiniz. Bunun için Antika eşya depolama firması olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Yıllardır sizlere güvenle sunduğumuz bu hizmeti dilediğiniz zaman firmamızdan talep edebilirsiniz. Antika eşyalarınız, sizin için ne kadar önemliyse firmamız için de aynı şekilde önemlidir. Bu konuda gereken tüm hassasiyeti gösteriyoruz.

Antika eşya depolama İstanbul antika depolama şirketi
Antika eşya depolama İstanbul antika depolama şirketi

Antika eşyalar her zaman hem maddi hem de manevi değeri yüksek eşyalardır. Bu yüzden depolamaya verilirken güvenilir bir yerde tutmak gerekir. Bu eşyaların kırılması ya da herhangi bir darbe almaması gerekir. Bu yüzden güvenli bir alanda tutmak isterseniz antika eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Antika Eşya Depolama ve Avantajları

Antika eşyalarınızı firmamızda dilediğiniz süre boyunca depolamaya bırakabilirsiniz. Antika eşyalarınız için depolama alanımızda uygun alan bulunur. Bu alanda eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlem alınır. Hava koşullarından sıcaklığa kadar her türlü detaya dikkat edilir. Ayrıca firmamız eşyalarınız 24 saat güvenlik altındadır. Güvenlik sistemi ve kameralar her an devrededir. Antika eşyalarınız konusunda sizde çok özenli davranıyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız güvenlik konusunda gereken tüm tedbirleri alır. Bu konuda gönül rahatlığıyla bizlere  antika eşyanızı emanet edebilirsiniz. Antika eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden depomuzda muhafaza edilir. Ayrıca tüm ekibimiz tamamen uzman bir kadrodan oluşur. Profesyonel şekilde eşyanızın muhafaza edilmesini sağlar. Tüm güvenlik önlemleri ve koruma hizmetini sizlere sigorta güvencesi altında sunuyoruz. Tüm hizmetlerden faydalanmak için Antika eşya depolama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Antika Depolama Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur

Antika eşyalar, değerli tablo, vazo ve arşiv gibi objeler insanlar tarafından her zaman muhafaza edilmek istenir. Çünkü değeri yüksek ve hep saklanmak istenen eşyalardır. Bu eşyaları doğru şekilde, zarar görmeden korumak için de depolama alanına ihtiyaç duyulur.

Bunların dışında yeni bir eve taşınmış olabilirsiniz. Yeni evinizde saklamak için uygun bir alan olmayabilir. Evinizde alan olsa bile antika eşyalarınızın güvende olduğundan da şüphe duyabilirsiniz. Tüm bu sebeplerden ötürü  Antika eşya depolama olarak sizlere hizmet veriyoruz. Firmamıza güvenle antika eşyalarınızı emanet ederek, kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Bu hizmet sizler için her açıdan fayda sağlar. Hem ekibimizin uzman olması hem de firma olarak uzun süredir bu işi yapıyor olmak sizler için avantajlı bir durumdur.

Ayrıca kısa süreli bir yurt içi ya da yurt dışı seyahati yapacağınız zaman da depolama hizmeti alabilirsiniz. Böylece siz seyahatteyken antika eşyalarınız siz dönene kadar güvenli şekilde firmamızda muhafaza edilir.

Antika Eşyaların Depolanması Nasıl Olmalı

Antika eşyalarınız muhafaza edilirken titiz davranmak gerekir. Eşyaların bulunduğu alanda herhangi bir bozulmaya maruz kalmaması gerekir. Güneş ışığı genelde özellikle ahşap ürünlerin dokusunu ya da rengini bozabilir. Bu yüzden eşyaların depolanacağı alanın güneş ışığı almaması gerekir. Ayrıca yoğun sıcaklık olan ortamlardan da antika eşyalar olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden ortamdaki sıcaklığın normal bir sıcaklık olması gerekir. Bunun yanı sıra antika eşyalar nemli ortamda bekletilmemelidir. Nem, antika eşyanın dokusunu bozabilir.

Antika eşyaların rutubet yüzünden, yüzeyinde şişme oluşabilir. Tüm bu durumlarda hassas davranmak gerekir. Antika eşya depolama, tüm bu detaylara özen göstererek sizlere antika eşya konusunda en iyi hizmeti sunar. Bu sebeplerden firmamızı tercih edebilirsiniz.

Antika Eşya Depolama Hizmetinde Detaylar

Depolama firması olarak, hizmetlerimiz konusunda bilinmesi gereken pek çok detay vardır. Antika eşyaları depolamak için uzman bir ekip gerekir. Bu eşyaların paketlenmesi, taşınması hassasiyet gerektiren konulardır. Bu konuda Antika eşya deposu kadromuz profesyoneldir. En detaylı şekilde, özenle eşyalarınız depoya getirilerek yerleştirilir. Eşyalarınız güvenli şekilde, sizin talep ettiğiniz süre boyunca depomuzda güvenle beklemeye devam eder. Ayrıca sigortalı bir güvence sunduğumuz için her açıdan sizlere güvenli bir hizmet sunuyoruz.

İstanbul Antika Deposu İle Güvenli Depolama Alın

Antika eşya depolama, herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu konuda ekibimiz gerekli eğitimi almış, uzman ve tecrübeli bir kadrodan oluşur. Her konuda detaylı bilgiye sahiptir. Gerek antika eşyanın bulunması gereken ortam, gerek paketleme durumları konusunda firmamız profesyoneldir. Antika eşya depolama hizmetini, özenle sizlere sunar.

Ayrıca antika eşya depolama uygulamasında gereken tüm önemli tedbirleri alarak çalışıyoruz. Hizmet süremiz sizin talep ettiğiniz süre boyunca devam eder. Antika eşyalarınızı dilerseniz kısa süre dilerseniz uzun süre boyunca firmamıza emanet edebilirsiniz. Bize bir telefonla ulaşmanız mümkündür. Ayrıca firmamıza gelerek, antika eşyalarınızın muhafaza edileceği alanı görebilirsiniz. Böylece antika depolama alanlarımızın ne kadar güvenli olduğunu da görmüş olursunuz. Dilediğiniz zaman gerek telefonla gerek firmamızdan detaylı bilgiyi alarak bu hizmeti talep edebilirsiniz. Üstelik ne kadar sürede depolama olacağını siz belirliyorsunuz.

Sizlere piyasaya göre daha ekonomik eşya depolama fiyatları sunuyoruz. Hizmetimiz kalite standartlarının üzerindedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak, her zaman temel amacımızdır.

Etiketler:

En İyi Antika Eşya Depolama Firması

En uygun Antika Eşya Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir