Yakacık eşya depolama İstanbul yakacık ev eşyası depolama şirketi uygun fiyatlarla ev, ofis ve parça eşya depolama hizmeti sunar. Yakacık depolama firmaları arasında en güvenli şekilde oda sistemi yakacık eşya deposu sunuyoruz. Kartal eşya depolama şubemizde tüm ilçelerden gelen eşyaların emanet depolarımızda muhafazasını yapıyoruz.

Yakacık eşya depolama firmamız sektörde kendini ileriye taşıyacak ve profesyonel hizmet sunmak adına hiçbir adımı atmaktan çekinmeyen bir firmadır. Bu alanda pek çok farklı hizmet türü ile müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Eşya depolama nedir? Diye sormamız gerekirse; belli bir süre kullanılmayacak olan eşyaların kişilere özel olarak kiralanan depo alanlarında muhafaza edilmesidir.

yakacık eşya depolama fiyatları istanbul yakacık depolama firmaları
yakacık eşya depolama fiyatları istanbul yakacık depolama firmaları

Yakacık Eşya Depolama Firması

Yakacık eşya depolama farklı şekillerde yapılabilir. Kapalı bir depo alanında eşya muhafazası yapılabileceği gibi, konteynır içinde de eşyalar depolanabilir. Bu iki hizmet türü fiyat bakımından birbirinden ayrılır. Ancak her iki hizmette de her türlü eşyanın depolanması sağlanır. Ev eşyası, ofis eşyası, antika eşyalar gibi eşya türleri bu alanlarda depolanabilir. Firmamız eşya depolama sürecinde her adımda müşterilerinin yanında olarak onların bu süreci stressiz bir şekilde geçirmesini sağlıyor ve profesyonel hizmet sunuyor.

Kurumsal Yakacık Eşya Depolama Şirketi

Yakacık eşya depolama siz değerli müşterilerimizin bizden hizmet talep etmesi ile başlar. Bizi arayarak ne tür eşya depolama hizmeti almak istediğinizi söyleyin. Taşınma sürecinde iseniz ve henüz yeni bir ev bulamadıysanız komple evinizin eşyalarının depolanması için hizmet alabilirsiniz. Yeni bir ev bulana kadar ya da sizin için en uygun olan zamana dek biz firmamız olarak en iyi şekilde eşyalarınızın muhafazasını yaparız. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın. İsterseniz haftalık, isterseniz aylık, isterseniz de yıllık olarak eşya depolama talep edebilirsiniz. Kurulduğu günden bu güne depolama işinde emin adımlarla ilerleyen firmamız, eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinin tümünde şubelerimiz bulunur. Aşağıda bir kaç kiralık depo şubemiz yer almaktadır.

Yakacı Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Yakacık eşya depolama birçok bakımdan oldukça avantajlıdır. Örneğin ekonomiktir. Uzun süre şehir dışına ya da ülke dışına çıkmanız gerekiyorsa eşyalarınızın bulunduğu eve yüksek kira ücreti ödemek yerine depolama hizmetinden faydalanarak eşyalarınızı uygun fiyatlı temiz ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. İstanbul eşya depolama firmamız komple bir evin eşyasını depolayabilecek potansiyele sahiptir. Aynı şekilde iş yerinizde bulunan eşyaların da depolanmasını sağlıyoruz. Eşya depolama hizmetini evinizde belli bir süre ihtiyacınız olmayan eşyalar için de talep edebilirsiniz. Mesela yalnızca kış aylarında kullanmış olduğunuz doğalgaz sobası ya da odun sobası, yaz döneminde ihtiyacınız olmayan eşyalardır. Bunların bütün bir yaz boyunca evinizde yer kaplaması yerine dönemsel eşya depolama hizmeti alarak evlerinizde geniş alanlara sahip olabilirsiniz.

Yakacık Nakliyat Depolama Eşya Taşıma İşlemleri

Eşyalarınızın depolanmasına karar verdiniz ve aklınıza takılan bir tek şey kaldı. O da eşyaların ne şekilde taşınacağı sorusu. Bu konuda elbette haklısınız. Çünkü eşyaların bulunduğu kattan alınması, nakliye süreci hem zahmetli hem de pahalıdır. Yakacık eşya depolama olarak aklınızdaki tüm sorulara açıklık getiriyor ve rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz.

Eşyalarınız firmamız tarafından bulunduğu yerden alınır ve siz hiçbir zahmete girmezsiniz. Eşya taşıma ücreti, eşya depolama fiyatına dâhil olacağı için dışarıdan alacağınız nakliye hizmetine göre çok daha ekonomik olacaktır. Ayrıca çalışıyorsanız ya da taşınma sürecinde eşya paketleme için vaktiniz yoksa firmamızın bu konuda da hizmeti mevcut. Depolanacak olan eşyalarınızı toplar, paketler, taşır ve depolarımıza yerleştiririz. Yeter ki siz isteyin. Firmamız profesyonel ekibi ile her konuda sizlere destek vermeye hazır.

Yakacık Depolama Hizmeti Almanın Avantajları 

Firmamızın hizmetleri bütçe dostudur. Uygun fiyatlarla en iyi koşullarda ve istenilen süre boyunca eşya muhafazası yapılır. Eşyaların herhangi bir dükkan, garaj, bodrum ya da tavan arası gibi yerlerde beklemesi birçok açıdan kayıptır. Bu gibi alanlarda eşyalarınız tozlanır, kirlenir, çalınma ihtimali yüksektir. Ayrıca rutubet ve neme maruz kalma ihtimali yüksektir. Su baskınlarına ve yangın ihtimaline karşı korunaksızdır. Tüm bunlar göz önüne alındığında en güvenli ve en mantıklı yol, eşya depolama hizmeti almaktır.

Eşyalarınız Yakacık eşya depolama  tarafından temiz ve güvenli yerlerde muhafaza edilir. Eşyalarınıza yeniden ihtiyaç duyduğunuzda onları ilk günkü gibi bulabilirsiniz. Çünkü yapmış olduğumuz paketleme sistemi eşyaların ilk günkü formunda kalmasını sağlar. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için daha fazla beklemeyin ve bizimle irtibat kurun. Kaliteli ve güvenilir eşya depolama bir telefon kadar yakınınızda.

Yakacık Parça Eşya Depolama Nedir? 

Yakacık eşya depolama hizmetleri arasında yer alan parça eşya depolama ile sizlere pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Bazı durumlarda yalnızca birkaç parça eşyanın muhafazası gerekebilir. Örneğin; çeyiz için beyaz eşya alınmıştır ve düğün tarihine kadar evde bunları uygun koşullarda saklamak için yer yoktur. Ya da çocuklarınız bisiklet, paten, kaykay, scooter, akülü araba gibi büyük oyuncakları yalnızca yaz döneminde kullanıyor ve kış aylarında bunları muhafaza etmek için uygun yeriniz yoktur. İşte bu gibi durumlarda firmamızın parça eşya depolama hizmeti devreye giriyor. Böyle durumda olan tüm parça eşyalarınız tekrar kullanılana dek firmamızın himayesi altında olur.

Yakacık Eşya Depolama Fiyatları

Sizler de uygun fiyatlı ve güvenilir eşya depolama hizmetlerinizden faydalanabilirsiniz. Yakacık depolama firmamıza bir telefon ile ulaşmanız yeterlidir. Ortalama depolama fiyatları 300 tl den başlamaktadır. Herkese aynı depo ve aynı fiyat uygulamasını kaldırdık. Eşyaya göre depo ve fiyat tarifesi belirledik. Bazı eşyalar için 300 tl depo ücreti alınırken bazı ev eşyası depolama hizmetinde de 600 tl depo fiyatları belirledik.

Fiyat Teklifi Al0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250 ₺200 ₺
Konteyner Depolama500 ₺450 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³450 ₺400 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı550 ₺500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı750 ₺700 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı950 ₺900 ₺
İndirimli Yakacık Eşya Depolama Fiyat Listesi

Yakacık Eşya Depolama Ücretleri Hesaplama

Yakacık eşya depolama fiyat hesaplaması yapılırken eşyaların yerinde görülmesi oldukça önemlidir. Pandemi sürecinde korona virüs tedbirlerine uyarak eşyaları online uzaktan da görüntülü kontrol edebiliyoruz. Ardından size en uygun kiralık oda depo alanı seçiminde yardımcı olup uygun fiyatlarla Yakacık’ta depo kiralama hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Yakacık Semti Hizmet Bölgeleri

 • Karlıktepe
 • Orhantepe
 • Çavuşoğlu
 • Kordonboyu
 • Soğanlık Yeni
 • Orta
 • Uğur Mumcu
 • Gümüşpınar
 • Esentepe
 • Cevizli
 • Yukarı
 • Petrol İş
 • Topselvi
 • Yakacık Çarşı
 • Cumhuriyet
 • Hürriyet
 • Yalı
 • Yakacık Yeni
 • Yunus
 • Atalar

Sıkça Sorulan Sorular

Yakacık Eşya Depolama Alanı Nerede?

Yakacık eşya depolama alanı Kartal ilçesi Yakacık semtinde bulunur. Anadolu Yakası depolama merkezimiz ile tüm Anadolu yakası ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

Yakacık Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Yakacık’ta eşya depolama fiyatları aylık 400 tl den başlar. Depolama süresi ve depolanacak eşyaya göre küçük, orta veya büyük depo alanı tahsis edilir. Buna göre depolama fiyat teklifi verilir.

Yakacık eşya depolama hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, Yakacık depolama hizmeti kapsamında bütün eşyalarınız sigorta sözleşmeli şekilde depolanır. Bu kapsamda depo binası ve eşyalarınız yangın, deprem ve sel gibi durumlara karşın sigortalıdır.

Yakacık ev eşyası depolama hizmetinde taşımalı depolama yapıyor musunuz?

Evet, İstanbul, Kartal, Yakacık bölgesi başta olmak üzere tüm ilçelerde taşımalı depolama hizmeti sunuyoruz. Yakacık evden eve nakliyat depolama ekibimiz eşyalarınızı evden depoya taşır.

https://istanbulevesyasidepolama.com/yakacik-esya-depolama/
Etiketler:

En İyi Yakacık Eşya Depolama Firması

En uygun Yakacık Eşya Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir