Oda depo İstanbul oda depolama şirketi uygun fiyatlarla kiralık bir oda depo alanı sunar. Günlük, haftalık, aylık, yıllık, Belirli süreli, Belirsiz süreli Odalı depo veya Dolap depo kiralama hizmeti alın. Kişiye özel özel güvenlikli kilitli oda şeklinde depo alanlarında fazla eşyalarınızı depolayın.

Oda Depo Firması

Oda depo firması olarak günümüz şartlarında en ideal oda şeklinde depo kiralama hizmeti sunuyoruz. Oda sistemli depo içerisinde, modernleşmenin getirdiği tüketim hızı ile alınan eşyalar da çoğalmaktadır. Alınan eşyalar gün geçtikçe fazlalaşmakta ve zaman içerisinde koyacak alan bulunmaması nedeniyle yer sıkıntısı çekilmektedir. Fazla olan tüm eşyalarınızı odalı eşya deposu sayesinde rahat bir şekilde depolayabilirsiniz.

Oda depo İstanbul oda depolama sistemi kiralık depo
Oda depo İstanbul odalı depolama sistemi kiralık depo

İstanbul Oda Depo Şirketi

Artık kullanmadığınız ama atmaya kıyamadığınız eşyaları, gerek duymadığınız fazla ev eşyalarını, ofis eşyalarını veya hobi malzemelerinizi profesyonel hizmet alarak depolayabilirsiniz. Bu sayede evinizde yer açabilir daha konforlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Hiç zahmet çekmeden tüm eşyalarınız özel hazırlanmış depolarda korunarak muhafaza edilmektedir. Oda Ambar size istediğiniz özel alan ile eşyalarınız zarar görmeden depolama hizmeti vermektedir. Odalı eşya depolarımızın büyüklüğü, eşyalarınızın boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Buda depolamak istediğiniz eşyalarınızın zarar görmeden muhafazasını sağlamaktadır.

Oda Depo Nedir?

Eşyalarınız için özel olarak hazırlanan odalı depo ile karışıklık olmadan tüm eşyalarınız depolanmaktadır. Odanın büyüklüğü ve eşyanızın durumu değerlendirilerek gerekli odalı eşya deposu hizmeti verilmektedir. Depolama alanı yetersiz olan, eşyalarını koyacak yer bulamayan, şehir dışına süreli olarak çıkan kişilerin ihtiyacı olan depolama hizmeti olmaktadır. Herkes için gerekli olabilen eşya depolama ile daha rahat ve ferah ortamlar elde edebilirsiniz.

Ek Oda Depo Sistemi

Ev değişikliği yaptınız ve sığmayan eşyaları koyacak yer bulamıyorsanız oda depo ile kolayca depolayabilirsiniz. Eşya depolama sayesinde, size ait olan odalarda eşyalarınız saklanmaktadır. Kira bedeli düşünüldüğünde daha fazla maliyeti olan ev veya dükkânlarda depolama yapmak daha pahalı olabilmektedir. Depolama için özel olarak yapılan büyük ve geniş depolar eşyaların sıhhati için daha faydalı olmaktadır.

Ek Oda Depolama Sistemi Nasıl Çalışır?

Ek oda depo sadece alan ihtiyacını çözmemekte aynı zamanda eşyaların sıhhati için gereken hijyenik ortamı sağlayarak temiz depolama imkanı vermektedir. Çatı katı veya bodrumlarda yapılan depolama zaman içerisinde eşyaları kullanılmaz hale getirebilmektedir. Böceklenen veya küflenen eşyalar bir daha kullanılamadan çöp olabilmektedir. Eşyalarınızın özel olarak yapılan depolarda ısı ve nem ayarları kontrol edilerek güven içerisinde saklanmasını oda kutusu depo ile sağlayabilirsiniz.

Kiralık Oda Depo İhtiyacınızı Alın

Ev eşyası fazla olan kişiler, evlerinde fazla bir şey saklamakta sıkıntı çekebilirler. Lazım olur diye alınan eşyalar birikerek büyük bir alan kaplamaya başlayınca çeşitli sorunlar meydana gelmektedir. Bu gibi sebeplerle eşyalarınızı oda şeklinde depolama ile depolayabilirsiniz. Askere giderken eşyalarınız güvende ve temiz bir şekilde kalsın istiyorsanız İstanbul E Depolamayı tercih edebilirsiniz. Yurt dışında yaşayıp bir süreliğine gelen kişiler, devamlı kullanılmayan eşyaları oda depolama yapabilirler. Böylece çalınma ve bozulma olmadan tüm eşyalar korunmaktadır.

Sigortalı +1 Oda Depo Kiralayın

1 Oda depolama ile kendi yaşam alanlarınıza +1 odalık eşya depolama alanları açın. Evinizdeki fazla eşyalar için sanki evinizdeymişçesine dilediğiniz zaman girip çıkıp eşya alın. Bir odalı depolama alanları kilitli bölmelerden oluşur. Kişiye özel kilitli kutu depo alanları size özeldir. En uygun fiyatlarla size uygun sigortalı eşya depolama odası ayırtmak için bize ulaşın.

Oda Depo Kimler Tercih Eder?

Eşyaları için özel bir alan tercih etmek isteyen kişiler oda depo ile hizmet alabilirler. Temizlik ve güvenlik ihtiyaçları sağlanan depolarda ısı ölçümleri yapılan profesyonel hizmet için tercih edebilirsiniz. Villa eşyası, ofis eşyası veya fazla ev eşyası olan kişiler depolama ihtiyacı duyabilirler. Birden fazla evi olan kişiler yaşamadıkları zaman içerisinde eşyalarının korunması amacıyla depolama yapabilmektedirler. Bu sayede değerli eşyaları korunarak muhafaza edilmektedir. Sel baskını, deprem, hırsızlık gibi birçok tehlikeye karşı önlemler alınarak depolama yapılmaktadır.

Yüksek güvenlikli hizmeti ile sürekli bakımı sağlanan depolar eşyaların durumu açısından oldukça önemlidir. İlgilenilmeyen eşyaların bir süre sonra bozulma ihtimali olabilmektedir. Gelişigüzel yapılan klasik çatı katı depolama ile birçok eşya küflenerek bozulmaktadır. Bu gibi olumsuzluklara karşı profesyonel depolama hizmeti alabilirsiniz.

Odalı Depolamanın Faydaları nedir?

Oda şeklinde depolama hizmeti almak eşya güvenliğinin yanında hijyen açısından da önemlidir. Hem temiz depolama alanına sahip olursunuz hem de size özel bir depo kiralamış olursunuz.

+1 Odalık eşya depolama ücretleri ne kadar?

Bir odalık eşya depolama fiyatları 300 tl den başlar. Eşyaların miktarı arttıkça ihtiyaç duyulacak depo hacmi arttığından depo ücretleri de artar. Size tavsiyemiz eşyaları ücretsiz ekspertiz hizmeti ile yerinde görerek fiyat teklifi isteyiniz. Böylece en uygun fiyat teklifini alırsınız.

Ek odalı eşya depolama süresi ne kadardır?

Ek odalı ev eşyası depolama süreleri günlük, haftalık, aylık, yıllık şeklinde kısa süreli depolama ve uzun süreli depolama paketlerimiz mevcuttur. Genellikle bir aylık veya aylık ödeme periyodu şeklinde kiralama süreleri vardır. Biz +6 ay süreli depo kiralama hizmetlerinde %20 indirim uyguluyoruz.

İstanbul Oda Depo İletişim

İstanbul odalı depo telefon iletişim irtibat bilgisi aşağıda sunulmuştur.
Avrupa Şubesi: 0212 246 08 09 – Anadolu Şubesi: 0216 372 0405
Cep: 0535 788 88 19 – GSM: 0530 165 57 30

Etiketler:

En İyi Oda Depo Firması

En uygun Oda Depo fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir