Beyaz eşya depolama İstanbul beyaz eşya depolama şirketi uygun fiyatlarla beyaz eşyaların depolanmasını sağlar. İstanbul’da en iyi beyaz eşya depolama şirketi olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinin tümünde hizmetinizdeyiz.

Ev eşyası depolama hizmeti veren firmamız ile bir süreliğine kullanmayı düşünmediğiniz beyaz eşyalarınızın muhafazası sağlanır. Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi türünden beyaz eşyalarınızın depolamasını yapmaktadır. Depolama alanlarımızı çeyize almış  olduğunuz  beyaz eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Beyaz eşya depolama İstanbul elektronik eşya depolama
Beyaz eşya depolama İstanbul elektronik eşya depolama

Ekonomik bir şekilde beyaz eşyalarınızın depolanmasını istiyorsanız firmamız ile iletişim kurarak beyaz eşyaların konulduğu depo kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Beyaz eşyaların depolanması gerekli muhafaza koşullarının sağlanması oldukça önemlidir. Beyaz eşyaların küften ve rutubetten uzak bir şekilde kaliteli  şartlarda saklanması önemlidir. Firmamıza teslim ettiğiniz beyaz eşyalarınız, belli dönem depolama alanlarımızda güvenli bir şekilde tekrar kullanılacağı süreye kadar muhafaza edilir.

Beyaz Eşya Depolama Firması 

Beyaz eşya depolama hizmetimizden yararlanarak kullanmadığınız beyaz eşyalarınızın güvenle saklanmasına sağlarsınız. Çünkü eşya depolama alanlarımız, beyaz eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayacak şartlarda tasarlanmıştır. Deneyimli uzman ekibimizin sağlamış olduğu destek ile yapılacak olan beyaz eşya deposu hizmeti için firmamız ile irtibat kurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında beyaz eşyalarınız bulunduğu yerden alınarak depolama alanlarımıza nakliyesi gerçekleştirilir. Tüm beyaz eşyalarınız ambalajlı ve paketle bir şekilde tüm dış koşullara karşı korunaklı olarak taşınır. Gerektiğinde firmamız asansörlü nakliye sistemini kullanır ve beyaz eşyaları zarar görmeden bulunmuş olduğu yerden alarak nakliye araçlarımıza yerleştirilmesini sağlar.

Beyaz Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınır? 

Beyaz eşya depolama hizmeti için öncelik olarak beyaz eşyalarınızın depolamasını yapacak olan firma ile ilgili ayrıntılı araştırma yapmanız gereklidir. Beyaz eşyaların depolanması konusunda uzman olan firmamız olarak sizlere bu konuda tam destek sağlıyor ve muhafaza edilmesini istediğiniz beyaz ve eşyalarınızı tekrar kullanılana dek güvenli bir şekilde saklıyoruz.

Beyaz eşyalarınızın haftalık aylık veya yıllık olarak saklanması için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde görüşüldükten sonra sözleşme imzalanarak beyaz eşyalarınız adresinizden alınması ve depolama alanlarımıza götürülmesi için süreç başlatılır. Bu süreçte nakliye ve taşıma işlemlerinin tamamı firmamızın profesyonel ekibi tarafından gerçekleştirilir.

İstanbul Beyaz Eşya Depo Kiralama Hizmeti Nereden Alınır? 

Beyaz eşya depo kiralama hizmeti beyaz eşyaların istenilen süre zarfında belli koşullarda muhafaza edilmesi işlemidir. Firmamız beyaz eşyalarınızı en güvenli şekilde sizin belirlemiş olduğunuz tarihe kadar ilk günkü gibi koruyor.

Sunmuş olduğumuz bu avantajlı hizmetten faydalanmanız için sizlere oldukça ekonomik bir fiyat listesi hazırladık. Uzun süreli depolama alanı kiralamayı düşünen müşterilerimiz için özel indirimler uyguladık. Eşya depolama konusunda tecrübe sahibi olan ekibimiz ile sunmuş olduğumuz depolama hizmetlerimiz son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız eşya depolama hizmetini güvenli eşya depolarında ve profesyonel ekip eşliğinde sunmaktadır. Sizler de bu avantajlı hizmetten faydalanmak için daha fazla beklemeyin ve firmamıza bir telefon ile ulaşarak başvurunuzu yapın.

İstanbul’da Beyaz Eşya Deposu Kiralama

Beyaz eşya deposu kiralama hizmeti almak için başvuru yapılmasının ardından  deneyimli personelimiz eşyalarınızı inceler ve sonrasında elektrik ve elektronik eşya depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi için sizlerle görüşür. Belirlenmiş olan beyaz eşyaların depolanması hizmet ücretine sizin onay vermeniz halinde iki taraf arasında sözleşme imzalanır. Ardından beyaz eşya için depo kiralama süreci başlatılır. Sözleşmede belirtilen günde ve saatte nakliye ekiplerimiz adresinize gelir ve beyaz eşyalarımızı özenli bir şekilde nakliye araçlarımıza yerleştirir.

Firmamız her boyutta ve her türde beyaz eşyanın nakliyesi yapılması için son model nakliye araçlarına sahiptir. Beyaz eşyalarınız bu araçlar ile hiçbir şekilde zarar görmeden güvenle depolama alanlarımıza taşınır.

Beyaz Eşya Depolama Fiyatları

Beyaz eşya depolama fiyatları depolanacak olan beyaz eşyaların miktarına göre değişmektedir. Beyaz eşyaların sayısı ve türü göze alınarak depolama alanı tahsis edilir ve buna bağlı olarak depolama fiyatları belirlenir. Beyaz eşya deposu alanlarımız kişiye özel ve kilitli alanlardır ve bu alanlara kesinlikle sizden başka hiçbir kişinin girmesine müsaade edilmez.

Firmamızdan  yalnızca beyaz eşyalarınız için değil isterseniz tüm evinizin eşyaları için de eşya depolama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Farklı türde eşyaların depolanması için farklı depo alanlarına sahip olan firmamızın sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi müşteri temsilcilerimiz tarafından size aktarılır. Sizler de bu avantajlı hizmetlerden faydalanmak için daha fazla beklemeyin ve mutlaka firmamız ile iletişim kurun.

Beyaz Eşya Depolama Güvenilir Bir Hizmet mi?

Firmamızın özel bir şekilde tasarlamış olduğu beyaz eşya depolama alanlarında tüm beyaz eşyalarınız tekrar kullanma vakti gelene kadar ilk günkü gibi özenli bir şekilde muhafaza edilir. Beyaz eşyalar için depo kiralama alanlarımızda isterseniz tüm beyaz eşyalarınızı depolayabilir isterseniz birkaç parça beyaz eşyanız geçici depolama hizmeti talep edebilirsiniz.

Her türlü riskten uzak olan depolama alanlarımızda beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı ile saklamanız mümkün. Beyaz eşyalarınız depolara yerleştirildikten sonra size yedek bir anahtar teslim ederiz. Bu sayede istediğiniz zaman eşyalarınızın kontrolünü yapabilirsiniz. Firmamızdan eşya depolama hizmeti almak için bir telefonla bize ulaşarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Beyaz eşya depolama yorumları

Beyaz eşya deposu yorumları ile müşterilerimiz memnuniyetlerini veya şikayetlerini bildirmektedirler. En iyi ve en başarılı hizmetlerimiz ile mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Beyaz eşya depolama fiyatları hesaplama

Beyaz eşya deposu fiyatları hesaplama yapılırken depo hacmi büyüklüğü dikkate alınmalıdır. Eşyanın kapladığı alan ve sayısına göre depo ayarlanır. Ve fiyatlama da metre küp hacmine göre hesaplanır.

Beyaz eşyalar nasıl depolanır?

Beyaz eşyalar depolanırken nem, rutubet ve ıslanmama konularına dikkat edilmelidir. Çarpma ve darbe alma olasılığına karşın kişiye özel kapalı oda sistemi depo kiralama sağlanmalıdır.

Beyaz eşyalar nerede depolanır?

Beyaz eşyalar İstanbul E Depo şirketi depolama birimlerinde depolanır. Kısa süreli depolama ve uzun süreli depolama seçeneklerine göre ücretlendirme yapıyoruz.

Etiketler:

En İyi Beyaz Eşya Depolama Firması

En uygun Beyaz Eşya Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir