Sanat eseri depolama İstanbul sanat eşyaları depolama şirketi uygun fiyatlarla sanat depolama hizmeti sunuyoruz. Sanat eserlerinin depolanması ile aylık kiralık depo hizmeti sağlanır. Böylece değerli sanat eserlerinin depolanmasını yapıyoruz.

Sanat eserleri maddi değerleri kadar manevi değerleri ile de ön plana çıkan, üzerlerinde hassasiyetle durulması gereken ve eşi benzeri olmayan eserlerdir. Bu kadar nadide eserlerin taşınması da sanat depolama işlemleri de normal gündelik ürünlere göre çok daha dikkat gerektirir.

Sanat eseri depolama İstanbul sanat eserleri depolama şirketi
Sanat eseri depolama İstanbul sanat eserleri depolama şirketi

Dünyanın hiçbir yerinde bir eşine daha rastlanması mümkün olmayan yağlı boya tablolardan heykellere, süslemelerden el yazması eserlere kadar pek çok farklı türü bulunan sanat ederleri aynı zamanda tarihi eser konumunda da değerlendirilebilir. Hal böyle olunca sanat eseri depolama işleri de bir o kadar daha önem kazanıyor.

Sanat Eseri Depolama Firması

Çeşitli nedenlerle söz konusu sanat eserlerinin bir yerden bir başka yere taşınması gerektiğinde adeta ince bir sanat icra eder gibi davranmak, onu her olumsuz koşuldan korumak ve kollamak gerekir. Sanat eserlerinin nakliyesi en zor nakliye süreçlerinden biridir. Nakliyeden sonra da sanat eseri depolama işi devreye girecek ve o da taşınması kadar hassasiyet isteyecektir. Eserler hassas malzemelerden yapılmıştır ve dikkatli kullanım gerektirir. Bu nedenle profesyonel hizmet veren bir firma ile görüşmeniz önemlidir. İstanbul E Depo firmamız, sanat eseri ve eserlerin taşınmasında güvenli ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Sanat Eseri Depolama Firmaları

Bir sanat eseri estetik bir fiziksel madde olarak karşımızda durur ve hem maddi olarak hem de manevi olarak çok ama çok önemlidir. Bu kadar önemli olan eserlerin korunması ve güvenliğinin sağlanması da büyük önem taşıyor.

Sanat eserlerinin bulundukları yerden yeni adreslerine taşınması esnasında her türlü dış etkenlerden ve kötü niyetli kişilerden korunması, yıpranma, kırılma, zarar görme kadar hırsızlık olaylarına karşı da korunması ve güvence altına alınması gerekir. Alınan tüm önlemlerle taşımanın gerçekleştirilmesinden sonra yine aynı güvenle sanat eseri depolama işlemine geçilmelidir. Bir sanat eserinin veya eserin taşınması süreci de kültürel nesnelerin korunması açısından büyük bir görevdir.

Taşıma süreci için bu bilinçle hareket edecek bir firma ile çalışmak en doğru karar olacaktır. Çünkü taşıma süreci kendi kendine empoze edilmiş bir şekilde gerçekleşmezse tarihi eserlerin korunması sağlanamaz.

Sanat Eserinin Paketlenmesi ve Taşınması

Nakliye ve depo şirketleri müşterisinin emaneti olan tüm ürünlerde mutlaka gereken hassasiyeti gösterirler ancak sanat eserleri konu olduğunda bu hassasiyetin üst seviyelere çıkartılması, sanat eserinin müşterinin olduğu kadar kültürel bir miras olduğunu da bilmek gerekiyor. Bunun içindir ki nakliyenin kusursuz olması için öncelikle iyi bir ambalaja ihtiyaç duyulur. Sanat eserleri, üretiminde kullanılan malzemenin türüne bağlı olarak çok hassas ve kırılgan olabilir. Bu özelliklere sahip çalışmalar özenle paketlenmelidir. Ayrıca, ambalajın çok dar veya çok gevşek olmadığından emin olmalısınız. Eserin muhteviyatına göre uygun ambalajlama yapıldıktan sonra özenle taşınması ve sanat eseri depolama işine geçilmesi gerekir.

İstanbul Sanat Eşyası Depolama Şirketi

Eserin nakliyesi ve nakliyesi sürecinde, paketleme işleminden sonra eserin nakliye aracına yerleştirilmesi süreci başlamaktadır. Bu süreçte, tüm eserler dikkatlice çıkarılmalı ve yeniden yerleştirilmelidir. Esere zarar verebilecek durumlar yaratmamaya özen gösterilmelidir. Sanat eserinin bir iş planına göre taşınması, bir nakliye aracına uygun şekilde yerleştirilmesi için çok önemlidir. Ayrıca nakliye aracının işin büyüklüğüne uygun olmasına özen gösterilmeli ve gerekirse araç değiştirilmelidir.

Sanat eseri depolama işi nerede yapılacaksa, oraya gitmek için gereken yol planı yapılmalı ve trafiğin en az olduğu yollar ve güzergâhlar kullanılmalıdır. Bunların tamamı tedbir amaçlıdır. Sanat eserlerinin ambalajlanmasından taşınmasına, taşıma işleminin ardından depolanacak alana indirilmesine ve en nihayetinde sanat eseri depolama işine kadar her aşamada taşıdığımız ve üzerinde çalıştığımız eserin manevi ve maddi değerinin farkındayız, bu bilinçle emanet olarak aldığımız eserleri tüm hassasiyetimizle her türlü güvenlik önlemlerini alarak yapıyoruz.

İndirimli Sanat Eseri Depolama Fiyatları

İşinin ehli olan firmamız, alanında uzman ve tecrübeli personellerimizle kusursuz ulaşım ile güvenilir bir hizmet sunuyor. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi sanat eserlerinin taşınmasında da sanat eseri depolama işinde de gereken özeni ve hizmeti veriyoruz; Sanat eserlerine de bir tarihi eserler hassasiyetiyle önem veriyoruz. Taşıdığımız her bir esere firmamızın emaneti olarak bakıyoruz. Bu profesyonel ekip, nakliye operasyonları sırasında koordineli ve disiplinli bir hizmet vermektedir. Çalışkan ve tecrübeli ekibimiz sayesinde, sanat eseriniz kesinlikle istenilen yere zamanında teslim edecektir ve en güvenli sanat eseri depolama ortamlarında muhafaza altına alınacaktır.

Ekibimiz tüm bu süreci tam anlamıyla yönetmek için bir iş planı geliştirir ve bu mükemmel plana bağlı kalır. Bu sayede olası tüm kazalar önlenmekte, tüm işler güvenli ve titiz bir şekilde taşınmaktadır. İstanbul ev eşyası depolama firmamız müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor ve bu amaçla taleplerinizi dikkatle dinliyor ve sözleşmelerimizi bu gereksinimlere göre tasarlıyoruz. Sanat eserinizin güvenle teslim alınması, paketlenmesi, taşınması ve dilediğiniz süre kadar depolanması için kaliteli, hızlı ve kusursuz hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:

En İyi Sanat Eseri Depolama Firması

En uygun Sanat Eseri Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir