Beykoz eşya depolama Beykoz ev eşyası depolama alanı kiralama uygun fiyatlarla sağlanır. Beykoz’da kiralık oda depo alanlıları haftalık, aylık ve yıllık süreli şekilde kiralanır. En iyi Beykoz depolama şirketi ile fazla eşyalarınızı haftalık, aylık veya yıllık sürelerde indirimli ücretlerle emanet depoda depolayın.

Beykoz Eşya Depolama Firması

Beykoz eşya depolama işlemi, birtakım eşyaların eşya depolama hizmeti veren firmalar tarafından belli bir süre muhafaza edilmesi işlemidir. Eşya depolama hizmetine genelde, taşınma sürecinde ihtiyaç duyulur. Bir evden bir eve ya da bir iş yerinden başka bir iş yerine taşınırken götürülmek istenmeyen veya belli bir süre sonra kullanılacak olan eşyalar için eşya depolama hizmeti alınabilir. Ayrıca evlerde veya ofislerde fazlalık olan eşyaların da depolanması oldukça avantajlıdır.

Beykoz eşya depolama fiyatları beykoz depolama firmaları
Beykoz eşya depolama fiyatları beykoz depolama firmaları

Kurumsal Beykoz Eşya Depolama Şirketi

Beykoz eşya depolama firması olarak uygun fiyat avantajları ile yüksek güvenlikli oda depo alanları kiralıyoruz. Böyle bir hizmete ihtiyaç duymanız halinde Beykoz eşya depolama firması olarak sizlerin yanındayız. Eşya depolama üzerine hizmet veren firmamız bu konuda her türlü bilgiye sahiptir. Her koşulda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Beykoz Ev Eşyası Depolama Süresi

Beykoz eşya depolama firması, ev eşyalarınızı istenilen süre boyunca muhafaza altında tutar. Eşya depolarımız kiralık depolardır ve dilediğiniz süre boyunca kiralama yapabilirsiniz. Yıllık olarak depolama hizmeti almak istiyorsanız ücreti dilerseniz peşin dilerseniz de taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

İstanbul ev eşyası depolama firması olarak, müşterilerimize depolama ücretlerinde ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Depolama alanlarımız farklı büyüklükte alanlardır ve alanın büyüklüğüne bağlı olarak ücretler değişir. Örneğin 3+1 bir evin eşyaları depolanacak ise bu durumda büyük bir depo alanı kiralamalısınız. Yalnızca bir odanın eşyaları için küçük bir eşya depolama alanı yeterli olacak ve ücretlendirme de buna göre yapılacaktır.

Beykoz Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Beykoz eşya depolama şirketimizin, ofis eşyası depolama hizmeti de vardır. Ev eşyaları gibi ofis eşyalarınızı da güvenle muhafaza ederiz. Ofis depolama, büro, dükkân gibi işletmelerinizin eşyaları siz yeni bir iş yeri açana kadar bizim güvencemiz altında olur. İş yeri eşyasının miktarına göre depolama alanı seçilir. Bu alan büyük ya da küçük boyutlu bir alan olabilir. Fiyat ise depolama süresine ve alanın büyüklüğüne göre belirlenir. Ofis eşyalarınızın paketlenmesi, araca yüklenmesi ve depolara yerleştirilmesi işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Beykoz Parça Eşya Depolama Hizmeti

Beykoz parça eşya depolama firması, bu süreçte her an sizlere destek sağlıyor. Bizler hizmet kalitemizden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemek için çalışma arkadaşı seçerken büyük bir titizlik gösteriyoruz. Eşyalarımın depolanmasını istiyorum ve ne tür hizmetler talep edebilirim sorusuna gelince; biz depolanacak eşyaların toplanmasından paketlemesine, nakliye aracına taşınmasından depolama alanına yerleştirilmesine kadar her ayrıntı ile ilgileniyoruz.

Eşyalar paketlenirken içerisine en ufak bir toz ve kir girmeyecek şekilde işlem gerçekleştiriyoruz. Özenle bulunduğu yerden almış olduğumuz eşyaları, yine aynı özeni göstererek depolarımıza taşıyoruz. Biliyoruz ki, eşyalarınız sizin için hem maddi hem de manevi önem taşıyor. Bizler de depolama sürecinde eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyor ve yeniden kullanılana dek onları gözümüz gibi koruyoruz.

Güvenli Beykoz Oda Depo Seçimi

Her yerde olduğu gibi eşya depolama firması seçiminde de dikkat edilmesi gerekenler vardır. Burada en önemlisi internetten araştırıp bulduğunuz firmanın aslını araştırma, yani gerçekte böyle bir firmanın var olup olmadığını öğrenmektir. Firmanın güvenilirliğini araştırmalı, hizmet sağlamış oldukları şubeye gidilmeli ve oda depo alanları kontrol edilmelidir. Ayrıca firmanın eşya sigortası yapıp yapmadığı sorgulanmalı ve eğer ki firma sigorta yapmaktan kaçınıyorsa o firmadan uzak durulmalıdır. Çünkü piyasada merdiven altı iş yapan çok sayıda firma vardır.

Beykoz eşya depolama firması her türlü yetki belgesine sahiptir ve sigortalı eşya depolama hizmeti vermektedir. Sizin talebiniz doğrultusunda dilerseniz depolanan eşyalarınızı muhafaza edilmiş olduğu süre boyunca sigorta ile güvence altına alırız. Eşya depolama hizmetleri ile ilgili bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde depo şubelerimiz bulunmaktadır. Aşağıda bir kaç adet yer almaktadır.

Beykoz Depo Kiralama Avantajları

Beykoz kiralık depo firmamızda yalnızca tüm ev ya da iş yeri eşyası değil, birkaç parça eşyanızı da depoluyoruz. Örneğin, indirimde görüp aldığınız ve daha sonrasında kullanmayı düşündüğünüz halılarınıza evinizde yer yoksa bunlar için Beykoz eşya depolama firmasının parça eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çeyiz için çamaşır, bulaşık makinesi ya da buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı parça eşya depolama adı altında güvenle muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede evlerinizde yer açılır ve yaşam alanlarınız kısıtlanmamış olur.

Güvenli Beykoz Eşya Deposunda Fazla Eşyaları Depolayın

Beykoz eşya depolama firmasına gelen sorular arasında bu hizmetin güvenilir olup olmadığı yer alıyor. İnsanlar bunu sormakta elbette haklılar. Eşyalar güvenli bir şekilde muhafaza edilir mi ya da ıslanır mı gibi daha birçok soru ile karşılaşıyoruz. Eşya depolama sürecinde eşyalarınızın korunması için depo alanlarımızı korunaklı bir şekilde inşa ettik ve yangın sensörü, güvenlik kamera sistemi ile donattık. Ayrıca periyodik aralıklarla ilaçlama yaptığımız bu alanları böcek ve haşerelerden uzak tutuyor, hırsızlık riskine karşı 7 gün 24 saat güvenlik personellerimiz ile koruyoruz.

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

Beykoz eşya depolama fiyatları depolanacak eşyanın kaplayacağı alana göre değişiyor. Farklı ölçülerde metre küp M3 depo alanlarımız mevcuttur. Örneğin küçük depo, orta depo veya büyük depo kiralama ücretleri değişkenlik gösterebilir. Net fiyat bilgisi için bizden teklif alınız.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.200 ₺1.000 ₺
Parça Eşya Depolama1.700 ₺1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama – 9 m³2.200 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 21 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 35 m³3.900 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 50 m³4.800 ₺4.200 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 50 m³5.900 ₺Fiyat Teklifi Al
İndirimli 2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Beykoz Eşya Depolama Fiyat Hesaplaması

Beykoz’da depo kiralama hizmeti al işlemi öncesi tahmini fiyat hesaplaması yapmanız mümkün. 9 M3 depo alanı 400 tl iken 21 M3 depo alanı 500 tl dir. Depolanacak fazla eşyaların miktarına göre ücret hesabı yapılır. Net fiyat bilgisi için bize ulaşın. Depolanan eşyalarınızı teslim alma gününde ilk günkü gibi temiz, eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti almak için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Beykoz İlçesi Hizmet Bölgeleri

 • Gümüşsuyu
 • İncirköy
 • Kanlıca
 • Kavacık
 • Ortaçeşme
 • Paşabahçe
 • Rüzgarlıbahçe
 • Soğuksu
 • Örnekköy
 • Akbaba
 • Alibahadır
 • Anadolufeneri
 • Dereseki
 • Elmalı
 • Görele
 • Kaynarca
 • Polonezköy
 • Poyrazköy

Sıkça Sorulan Sorular

Beykoz Eşya Depolama Alanı Nerede?

Depo binası ve depolama alanlarımız Beykoz ilçesinde yer alır. Beykoz konumunda civarda bulunan depolama alanları ile yurttaşlarımıza kişisel emanet depolama hizmeti sunuyoruz.

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Beykoz depolama fiyatlarımız ortalama 400 liradan başlar. Depolanacak eşyalar arttıkça depo fiyatları artar. Eşya miktarı veya ev oda sayısı düştükçe depolama ücretleri de indirimli olur.

Beykoz Taşımalı Depolama Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Evet, taşımalı depolama hizmeti sunuyoruz. Beykoz evden eve nakliyat depolama ekiplerimiz eşyalarınızı evden depoya taşır. Aynı şekilde istediğiniz zaman eşyalarınızı depodan eve taşıyoruz.

Beykoz Ev Eşyası Depolama Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Beykoz ev eşyası depolama hizmetimiz sigorta sözleşmeli şekilde sunulur. Depo binası ve depolanan eşyalar sigorta garantili şekilde emanet depolarımızda güvenle saklanır.

https://istanbulevesyasidepolama.com/beykoz-esya-depolama/
Etiketler:

En İyi Beykoz Eşya Depolama Firması

En uygun Beykoz Eşya Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir