Beşiktaş eşya depolama firması Beşiktaş ev eşyası depolama şirketi olarak Beşiktaş’ta aylık kiralık depo depo ile fazla eşya depolama hizmeti sunar. Beşiktaş depolama alanlarını en uygun fiyatlarla kişisel oda tipi depo kiralama alanlarına sahip olacaksınız.

Beşiktaş Eşya Depolama Firması

İstanbul’un en eski eşya depolama firmalarının başında Beşiktaş eşya depolama gelir. Eşya depolamaya ne zaman ihtiyaç duyulur sorusunun cevabı hayatın farklı zamanlarında sıklıkla olacaktır. Özellikle, taşınma sonrasında yeni yaşam alanına sığmayacak olan eşyaların değerlendirilmesi söz konusudur. Bu konuda farklı tercihler yapılabilir. İlki, sığmayan eşyaların elden çıkarılması, ikinci yol ise ihtiyacı olan birisine verilmesidir.

Beşiktaş eşya depolama fiyatları İstanbul beşiktaş depolama firmaları
Beşiktaş eşya depolama fiyatları İstanbul beşiktaş depolama firmaları

Alternatif bir diğer yol ise bu eşyaların depolarda muhafazasıdır. İleride kullanma ihtimali olan eşyalar için depolarda saklanması sıklıkla tercih edilen yöntemlerin başında gelir. Fazla olan eşyaların yazlıklarda kullanılma olasılığı bulunur. Eşya depolamanın ihtiyaç duyulduğu zamanlardan biri de evlilik öncesi alınan eşyaların muhafazası söz konusu olduğundadır. Pek çok kişi evlenme öncesinde beyaz eşyalarını alarak, depolama sorunu yaşamaktadır.

Kurumsal Beşiktaş Eşya Depolama Şirketi

Firmamız, uzman depolama hizmeti sunar. Eşya depolamada deneyim ve köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, profesyonel hizmet sunar. Beşiktaş eşya depolama olarak, yaşanan deneyimlerimize dayanarak, farklı çözüm yolları ve son teknoloji kullanılır.

Depolama hizmeti verilecek alanın temiz ve bazı fiziki şartları sağlaması son derece önem taşır. Depolama alanında geniş bir ortamın bulunması, eşyaların hasar almadan üst üste konulmasını önler. İstiflenmiş eşyaların hasar alması ve yıpranması söz konusudur. Depolardaki eşyaların karışmaması de önem taşıyan bir diğer husustur. Farklı kişilere ait olan eşyaların güvenli alanlarda ve ayrılmış bölmelerde muhafaza edilmesi gerekir. Bu sayede eşya sahipleri, firmamıza her türlü eşyasını güvenle emanet eder. Arşiv depolama hizmeti de veren firmamızda kitap ve her türlü doküman için muhafazalı raf sistemi söz konusudur.

Güvenli Beşiktaş Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Firmamız, üzerinde durduğumuz önemli hususların başında, güvenlik unsurları gelir. Emniyet koşullarına riayet eden firmamız, günün her saati aktif kameralarla ortamı izler. Kötü niyetli kişilere karşı caydırıcı alarm ve güvenlik sistemlerimiz bulunur. Emniyet sistemlerimiz, güvenlik elemanlarımız sayesinde depolarımızda eşyalar titizlikle muhafaza edilir.

Kurumsal hizmet sunan Beşiktaş eşya depolama, depoların emniyeti için ayrı bir özen gösterir. Eşya taşımacılığında sunduğumuz sigortalı taşımacılık hizmetini, depolama hizmetinde de sunarız. Yangın, terör, hırsızlık gibi çok farklı konular sigorta teminat kapsamımızda yer alır.

Beşiktaş Ofis Depolama

Sadece ev eşyalarını değil, ofis eşyalarını da depolayan firmalardandır. Ofis eşyalarının depolanması ayrı bir titizlik gerektirir. Ofis eşyaları denildiğinde akla ilk gelen evraklar ve elektronik eşyalardır. Firmamız depolama hizmetinin yanı sıra taşımacılık hizmeti de sunar. Her türlü eşya, usulüne uygun şekilde nakledilir.

Eşyaların hasar almaması için uygun koşullarda taşınması, dayanıklı koliler içerisinde nakledilmesi gerekir. Ofis taşımacılığında firma içerisinden bir görevlinin gözetiminde nakliyat hizmeti sunulur. Bu sayede, en küçük bir evrakın bile kaybolması önlenmiş olur. Beşiktaş eşya depolama yeterli depolama alanı olmayan işyerleri için kurumsal depolama hizmeti de sunar. Ofis taşımacılığı sonrasında depolanması gereken her türlü eşya firmamız tarafından muhafaza edilir. Temiz ve havalandırılmış ortamlarda evrakların muhafazası söz konusu olacaktır.

Temiz Beşiktaş Oda Depolama Alanı Kiralayın

Beşiktaş eşya depolama firması olarak, önem verdiğimiz konuların başında, hijyen kurallarına uygunluk gelir. Ortamın temiz ve ilaçlanmış olması, eşyaların güvenle saklanması için son derece önem taşır. Temizlik konusu pandemi sonrasında en çok önem verilen hususların başında gelir. Dışarıdan alınacak temizlik hizmetinde uzmanlaşmış temizlik firmalarının seçimi oldukça önem taşır. Sıcak su ile depoların temizlenmesi, ardından havalandırılması söz konusudur. Sadece Beşiktaş’ta değil bütün ilçelerde bulunan şubelerimiz ile sizlere nakliyat depolama hizmeti sağlıyoruz. Aşağıda diğer depo şubelerimizden bir kaçı yer almaktadır.

Temizlik konusunda düzenli ve sık aralıklarla yapılacak uygulamalar da önem taşır. Mikrop ve bakteri öldürücü deterjanlar ile yapılacak temizlik uygulamaları önerilir. Firmamız, depoların her ortamı için farklı temizlik bezleri ile sağlık ve hijyen kurallarına uygun şekilde temizlik yapar. Firmamıza emanet edilen eşyalar ne kadar uzun süre kalmış olsalar da en ufak bir toz ve küf lekesi bulunmaz.

Beşiktaş Eşya Deposu İlaçlanması

Firmamız, düzenli şekilde ilaçlama yapan şirketlerdendir. Depolarda sağlık kurallarına uygun ortamın sağlanması için düzenli şekilde yapılacak ilaçlamalar da son derece önem taşır. Hastalık yapma potansiyeli olan durumların başında, ortamda bulunan haşere ve kemirgenler ilk sırada gelir. Bu haşerelerden insana geçen çok sayıda hastalık bulunur. Hastalığın yayılmasına aracılık eden de depolara konulan eşyalardır.

Eşyaların üzerinde yürüyen haşereler, gezdikleri yerlere mikrop ve sayısız larva da bırakırlar. Nem ve rutubet gibi koşullar da eklendiği takdirde hızlı şekilde çoğalırlar. Beşiktaş eşya depolama bu türlü oluşumlara karşı düzenli ve etkili şekilde ilaçlama yapar. Depolarımızda haşere, fare gibi zararlı canlılara karşı sıkı önlemler alınır.

En İyi Beşiktaş Depolama Hizmeti

Beşiktaş eşya depolama olarak kurumsal depolama alanında da köklü işletmelerin başında geliriz. Eşyaların düzgün şekilde paketlenmesi ve cinsine uygun şekilde saklanması gerekir. Mobilya gibi büyük ebatlı eşyaların depolarımıza firmamız nakliyat araçları ile gelmesi söz konusudur.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve güler yüzlü elemanlarımız tercih nedenlerimizdir. Havalandırma sistemlerimiz, eşyaların sağlıklı ortamlarda saklanması için son sistem teknolojiye sahiptir.

Beşiktaş Eşya Depolama Fiyatları

Beşiktaş eşya depolama fiyatları uygun indirimli depolama ücretleri aşağıda listelenmiştir. Size en uygun depolama alanını kiralıyoruz. Beşiktaş ev eşyası depolama fiyatları ortalama 500 tl den başlamaktadır. Fiyatlarımız kısa süreli ve uzun süreli şekilde sunulur. +6 ay ve yıllık depo kiralama ücretlerinde %20 ye varan indirimler uyguluyoruz.

Fiyat Teklifi Al0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250 ₺200 ₺
Konteyner Depolama500 ₺450 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³450 ₺400 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı550 ₺500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı750 ₺700 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı950 ₺900 ₺
İndirimli Beşiktaş Eşya Depolama Fiyat Listesi

Beşiktaş Eşya Depolama Ücretleri

Beşiktaş eşya depolama ücretleri İstanbul’da Beşiktaş’ta eşya depolama ücretleri indirimli uygun fiyatlarla sağlanır. Haftalık, aylık ve yıllık süreli şekilde aylık kiralık eşya deposu sahibi olun. Beşiktaş depo kiralama hizmeti için eşyalarınıza uygun boyutlarda depolama alanı tahsis ediyoruz. İster Whatsap’dan online ister yerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyat teklifi isteyiniz.

Etiketler:

En İyi Beşiktaş Eşya Depolama Firması

En uygun Beşiktaş Eşya Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir