Başakşehir eşya depolama ile eşyalarınızı nereye koyacağınızın derdi ortadan kalkıyor. Firmamız, ortada kalan ya da bir süreliğine kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınız için profesyonel hizmet veriyor.

Firmamızın güvenli eşya depolama hizmeti ile saklanması gereken her türlü eşyanız güvenli bir şekilde firmamız tarafından depolanır. İstanbul genelinde, ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, kurumsal eşya depolama ve parça eşya depolama gibi  hizmetler vermekteyiz.

Firmamız tarafından sağlanan eşya depolama hizmeti, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış ve onlar için sayısız avantaj sağlamıştır. Firmamız, eşya depolama konusunda en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizden olumlu bildirimler almanın gururunu yaşıyoruz.

Başakşehir eşya depolama firmaları İstanbul başakşehir depolama firmaları
Başakşehir eşya depolama firmaları İstanbul başakşehir depolama firmaları

Başakşehir Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Başakşehir eşya depolama firması, eşyaların güvenle saklanması için özel depolar tasarlamıştır. Depolama hizmetimizden tadilat, taşınma süreci ya da pek çok farklı neden dolayı faydalanabilirsiniz. Tek  yapmanız gereken firmamızı arayıp depolama hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almaktır.

Başakşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ev veya ofis eşyası depolama hizmetini oldukça uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Eşya depolama ile evinizdeki ya da iş yerindeki fazla eşyalarınız belli bir ücret karşılığında kişiye özel depolama alanlarında istenilen zamana kadar depolanır. Eşya depolama hizmetine  ihtiyaç  duyduğunuzda mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Bizimle telefon yoluyla kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.200 ₺1.000 ₺
Parça Eşya Depolama1.700 ₺1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama – 9 m³2.200 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 21 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 35 m³3.900 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 50 m³4.800 ₺4.200 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 50 m³5.900 ₺Fiyat Teklifi Al
İndirimli 2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Başakşehir Eşya Depolama Hizmetleri

Başakşehir eşya depolama, değişen yaşam koşulları ile birlikte gelişen eşya depolama ihtiyaçlarına çözüm getiriyor. Fazla eşyalar başlarda sorun yaratmıyor gibi gözükse de zaman içerisinde bu eşyalar yaşam alanlarını daraltır. Firmamız bu gibi sorunları yaşamamanız için size özel eşya depolama alanları inşa etti.

Eşyalarınız için özel olarak hazırlanmış olan bu alanlarda eşyalarınızı saklayarak evlerinizde yer tasarrufu sağlarsınız. İhtiyacınız olması halinde eşyalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız müşterilerine pratik ve ekonomik çözümler sunuyor.

Ev, ofis ya da kişisel eşyalarınızı özel depolarımızda en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Depolanacak olan eşyalarınızın, depolama ücretleri uzmanlarımız tarafından belirlenir. Eşyaların miktarına ve türüne uygun depolama alanına karar verildikten sonra istediğiniz zaman eşyalarınızı adresinizden alır ve eşya depolama alanlarımıza taşırız.

Başakşehir Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti

Başakşehir eşya depolama, kurumsal bir firma olup depo güvenliğine üst düzeyde önem verir ve kiralanmış olan eşya depolarına depo sahibinden başkasının girmesine izin vermez. Eşyalarınızın depolandığı yerler her türlü dış  etkene karşı korunaklıdır.

İstanbul’da eşya depolama firması arayışı içerisinde iseniz en doğru adres firmamızdır. Sunduğumuz depolama hizmeti ile ilgili her detayı profesyonellikle uygular ve maksimum kalitede hizmet sunarız.

Kurumsal ya da bireysel her müşterimize en iyi şartlarda eşya depolama hizmeti veren firmamız, son teknoloji depolama tekniklerini bünyesine entegre etmiş ve bu şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Kurulmuş olduğu ilk günden bu güne eşya depolama alanında faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu tecrübeleri ile en iyi hizmeti sunmak için çalışır.

Kiralık Eşya Depoları Güvenilir mi?

Başakşehir eşya depolama, alarm güvenlik personelleri ve güvenlik kameraları ile donatılmış ve bu şekilde koruma altına alınmıştır. Tüm depolama alanlarımızın temizliği ve ilaçlanması periyodik aralıklarla yapılır.

Depolarımız rutubete tozlanmaya ve kirlenmeye  karşı önlem alınmış olan alanlardır.  Ayrıca her türlü doğal afet riskine karşı da özel önlemler alınmış ve eşyalarınızın korunaklı bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanmıştır. Eşyalarınızın depolanmış olduğu alanlara sizden başkasının girmesine izin verilmez.

Depoladığımız eşyalarınız eşya sigortası kapsamına dâhildir. Müşterilerimizin talebi durumunda eşyaların depo alanlarına getirmesi ve işlem sonunda teslim edilmesinde kapsamlı nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Başakşehir Eşya Depolama Firmasının Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Başakşehir eşya depolama firmasının, farklı eşya depolama hizmetleri mevcuttur. Antika eşya depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eşya depolama hizmetinin sunmuş olduğu avantajlar da göz ardı edilemez.

Evinizde uzun süre bulunmadığınız süre içerisinde yüksek kira ücretleri ödemek yerine depolama alanı kiralamak, ekonomik bakımdan oldukça avantajlı olacaktır. Ayrıca güvenlik bakımından da eşyalarınız depolama alanlarında çok daha iyi bir şekilde korunmuş olur.

Sizler de eşya depolama konusunda profesyonel bir şirket arayışı içerisinde iseniz mutlaka firmamıza iletişim numaralarımız ile ulaşıp hizmet talep edebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarımız ile firmamıza ulaşmak son derece kolay.

Etiketler:

En İyi Başakşehir Eşya Depolama Firması

En uygun Başakşehir Eşya Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir