Kağıthane eşya depolama Pendik Kağıthane ev eşyası depolama şirketi indirimli fiyatlarla Kağıthane’de 1+1, 2+1 ve 3+1 ev depolama, ofis depolama ve parça eşya depolama hizmeti sunar. En iyi Kağıthane depolama firması ile eşyalarınızı günlük, haftalık, aylık, yıllık sürelerde depolayın.

Kentsel dönüşüm projeleri ile başlayan, pandeminin çalışma ve yaşam lokasyonları üzerine etkisi ile artan ihtiyaca karşılık gelen hizmet; eşya depolama. Ev kirası ödemeden, eşyalarınızın güven içerisinde saklanmasını istiyorsanız Kağıthane eşya depolama ile eşya depolama hizmetini sizlerin bilgisine sunmaktayız.

Kağıthane eşya depolama fiyatları İstanbul kağıthane depolama firmaları
Kağıthane eşya depolama fiyatları İstanbul kağıthane depolama firmaları

Kağıthane Eşya Depolama Firması

Günden güne değişen yaşam ve çalışma şekline adapte olmamız beklenirken İstanbul’un artan emlak fiyatları buna çok da yardımcı olmamaktadır. Evinizi boşaltmanız gerekirken eşyalarınızdan vazgeçmek istemeyebilirsiniz. Tam da bu noktada size en iyi çözümü eşya depolama hizmeti sağlayan firmamız sunar. Kağıthane eşya depolama olarak eşyalarınızı sizin için, sanki kendi eşyanızmış gibi depolamayı teklif ediyoruz.

Güvenli Kağıthane Eşya Depolama Şirketi

Kağıthane Eşya Depolama olarak eşyalarınız ile ilgili bilgiler siz değerli müşterilerimizden edinir veya bünyemizde yer alan uzman ekspertiz kadromuz ile evinizi ziyaret edip eşyalarınızın kaplayacağı ortalama depolama alanı için hesaplamalarını yaparız. Eşyalarınız güvenle paketlendikten sonra Kağıthane depomuza transferi sağlanır ve ihtiyacınız boyunca güven ile muhafaza edilir.

Kağıthane ve çevresinde eşya depolama alanına ihtiyacınız varsa Kağıthane eşya depolama olarak sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız. Eşyalarınızı geri almak istediğiniz zaman yine aynı şekilde dilediğiniz lokasyona transferi sağlanır, güvenle kullanımınıza sunulur.

Kağıthane Ev Eşyası Depolama Sistemi

Bir süreliğine şehir değiştirmeniz, yurt dışına çıkmanız, evinizi boşaltmanız gerekiyorsa ama henüz kalıcı, içinize sinen bir konaklama çözümü bulamadıysanız ve zamana ihtiyacınız varsa ya da öğrenciyseniz ve pandeminin getirdiği uzaktan öğrenim opsiyonuna farklı bir  şehirden ayak uydurmaya çalışıyorsanız, bu süreçte boş yere ev kirası ödemek istemiyorsanız; bizler Kağıthane eşya depolama, Kâğıthane’deki eşya depomuzda eşyalarınızı depolayarak belirsizliğin üzerinizde yarattığı stresi minimuma indirmeye yardımcı olmak isteriz.

Eşyalarınızın kısa süreli, belirsiz taşınmalar arasında yıpranma payını düşürmek için size alternatif bir çözüm sunarız.  Eşya depolama hizmeti sayesinde evinizde bulunan beyaz eşyalarınız, ahşap mobilyalarınız ve tekstiller, elektronik eşyalarınız; su, nem, haşere ve rutubete karşı önlem alınmış ortamlarda güvenle saklanır. Eşyalarınız saklanma sürelerinin sonunda ilk günkü hallerini koruyacağından adeta zaman makinesine girmiş gibi görünecekler!

Kağıthane Kiralık Depo

Kağıthane eşya depolama firması olarak, Kağıthane depomuzda ev veya ofis eşyalarınızı güvenle depolamak isterseniz sizlere hizmet vermek için hazırız. Eşyalarınızın güvenle depolanmasını isterseniz iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Karşılıklı imzalayacağımız sözleşme ile hem kendinizi hem de eşyalarınızı güvende hissedersiniz. Sözleşmede yer alan envanter raporu sayesinde eşyalarınızı eksiksiz teslim etmeyi garanti ederiz. Sözleşmenizin sona ermesi ile karşılıklı olarak yapılan envanter kontrolü sayesinde, siz değerli müşterilerimiz ile mutabakat olduğumuz noktada eşyalarınızın yeni lokasyonuna teslimat prosedürü tamamlanır.

Avrupa yakasında yer alan Kağıthane eşya depolama eşya depomuzda her türlü güvenlik önlemini almış bir şekilde sizin için hizmet vermeye hazırız. Eşyalarınızın sizin için ayrılan alanlarda, zarar görebilecekleri her türlü çevresel faktörden arındırılmış bir şekilde, güvenlik kameraları ile izlenerek depolama hizmeti sunmaktayız.

Kağıthane’ de Depo Kiralama Hizmeti Alın

Evinizin eşya yoğunluğunu azaltmak isterken eşyalarınızdan sonsuza kadar kurtulmak istemiyorsanız sizin için de hizmete hazırız. Daha küçük bir eve geçerken sığmayan eşyalarınızı saklamak istiyorsanız eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca Kağıthane eşya depomuzda saklayabilirsiniz. Eşyalarınız iklimlendirmesi optimize edilmiş alanlarda güvenle saklanmaktadır.  Kağıthane eşya deposunda saklamaya karar verdiğiniz eşyalarınızın envanteri çıkarılarak sözleşme düzenlenir, sözleşmenin bir nüshası siz değerli müşterimize verilir, bir nüshası da firmamız tarafından saklanır. Sözleşmenin son bulması ile eşyalarınızı bıraktığınız günkü gibi teslim edeceğimizin garantisini size sunarız. Aşağıda diğer farklı ilçelerimizde bulunan depolama şubelerimiz yer almaktadır.

Hangi Eşyalarınızı Depolayabilirsiniz?

Depomuzun uygun iklimlendirme koşullarında evinizin veya ofisinizin tüm eşyaları güvenle depolanabilir. Evinizdeki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ocak, fırın gibi beyaz eşyalarınız güvenlikli, rutubetsiz, tüm haşerelere karşı önlem alınmış depomuzda depolanır. Koltuk, yatak, baza, sandalye, kitaplık gibi tüm mobilyalarınızda ve tüm elektronik eşyalarınız Kağıthane eşya deposunda güvenle depolanır.

Neden Kağıthane Eşya Deposunu Tercih Etmelisiniz ?

Taşımacılık ve depolama sektöründe verilen hizmetin en önemli noktalarından birisi eşyaların kusursuz bir şekilde paketlenmesidir. Paketlemenin güvenli bir şekilde yapılabilmesi ve eşyalarınızın zarar görmemesi için, eşyalarınız paketlenirken kolilerin içerisinde boşluk bırakmamaya özen gösteririz. Kağıthane eşya depolama olarak eşyalarınızın zarar görmemesi için özenle paketleyip sizin için ayrılan depolama alanına transferini sağlarız.

Kağıthane Eşya Depolamada Koronovirüs Tedbirleri

Son iki yıldır tüm yaşam şartlarımızı derinden etkileyen Korona virüse karşı Kağıthane eşya depolama, depolama hizmetlerinde gerekli tüm önlemleri almış durumdadır. Evinize ekspertiz için gelen elemanlarımız koronavirüs tedbirlerinin farkında olup operasyonlarını ona göre yürütmektedirler. Eşyalarınızın paketlenmesi ve nakliyesi için gelen ekibimizin de tedbirlerin farkında olup gerekli maske ve hijyen kurallarına uyarak paketleme ve transfer işlemlerini yürüttüklerinin garantisini veririz. Eşyalarınızın depolanması sürecinde gerek eşya paketlerinin temiz tutulması, gerek depolama alanının hijyeninin ve hava sirkülasyonunun düzgün bir şekilde sağlanması ile önlemlerimizi en üst seviyede tuttuğumuz konusunda siz değerli müşterilerimizi temin ederiz.

Kağıthane Eşya Depolama Fiyatları

Kağıthane eşya depolama fiyatları depolanacak eşyaların kaplayacağı alana göre belirlenmektedir. Önceden ayarlanmış farklı ebatlarda değişen ölçü ve büyüklüklerde oda depolarımız mevcuttur. Eşyalarınıza göre size en uygun depo alanını kiralıyoruz. Kağıthane depo kiralama ücretleri kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere değişkenlik gösterir. Ortalama Kağıthane depolama fiyatları 400 tl den başlamaktadır.

Fiyat Teklifi Al0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250 ₺200 ₺
Konteyner Depolama500 ₺450 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³450 ₺400 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı550 ₺500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı750 ₺700 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı950 ₺900 ₺
İndirimli Kağıthane Eşya Depolama Fiyat Listesi
Etiketler:

En İyi Kağıthane Eşya Depolama Firması

En uygun Kağıthane Eşya Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir