Şile eşya depolama İstanbul şile ev eşyası depolama şirketi uygun fiyatlarla Şile’de kiralık depo, kilitli oda depo hizmeti sağlar. Şile depo kiralama alanları kişiye özel kilitli kapalı alanlardan oluşmaktadır. Fazla eşya veya ev eşyalarının depolanması için kişiye özel aylık depo kiralayın.

Şile Eşya Depolama Firması

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ve diğer ilçelerden tatil için geldikleri denize kıyısı olan tatil ilçesidir. Genelde tatilcilerin en çok tercih ettikleri şile plajları ile ünlü olan bir yerdir. Şile gezilecek ve görülecek birçok yeri olan bir ilçedir. Yaz aylarında tatil için diğer şehirlerden ve ilçelerden buraya çok gelenler olur. Hatta diğer ilçelerin yoğun kalabalığından dolayı şileden yazlık ev alıp gelenlerde vardır. Kiralık yer bulup yazı burada geçirenlerde vardır. Bu ilçemizde depolama ve taşımacılık sürekli değişen sürekli kapanma şartlarından dolayı özellikle aranan bir hizmet olmuştur. Şile eşya depolama firması olarak tatilcilerin ve şile halkının eşyalarını muhafaza edecek depolarımız mevcuttur.

Şile eşya depolama fiyatları İstanbul şile depolama firmaları
Şile eşya depolama fiyatları İstanbul şile depolama firmaları

Kurumsal Şile Eşya Depolama Şirketi

Şile eşya depolama şirketi olarak bulunduğunuz bölgeden geçici olarak şehir değiştiren ve değerli eşyalarınızı saklayacağınız güvenilir alana ihtiyaç halinde olmanız ve tadilat işiniz süresince eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir yere ihtiyaç duyarsanız.  Böyle durumlarda İstanbul eşya depolama firmamız sizin için en doğru adrestir. Firmamız, yılların tecrübesi ile birbirinden kaliteli eşya depolama hizmetiyle sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun depoyu firmamızdan istediğiniz büyüklükte kiralayabilirsiniz. Teknolojinin imkânlarından yararlanarak depolama alanında en son yenilikleri uygular ve herkese aynı eşitlik kalite anlayışı ile hizmet veririz.

Güvenli Şile Eşya Depolama Firmaları

Şile eşya depolama işinde nakliyat firmalarının birçoğu eşyaların ebatlarına bakılmaksızın uzun vadede hizmet vermeye devam edecektir. Firmamız, her ürünü sağlıklı bir şekilde muhafaza eder ve korur. Ürünlerin titizlikle kontrol edilmesi taşınarak yerleştirilmesi nakliyat işinde oldukça önemlidir. Bu nedenle müşteriler sorun yaşasa da firmamıza gelerek görüşme sağladığında daha sağlıklı bir karara bağlanmaktadır. Ev ve ofis eşyalarınızın ayrı olarak paketlenerek, nasıl bir ortamda muhafaza edildiği ve ne kadar zamanda kaldığı önemlidir. Kalite standardında sunulan hizmet, müşterilerimize verilen en büyük güvencedir. Firmamız olarak müşterilerimize ait eşyalarını en güvenli koşullarda ve doğru depolama sistemi ile saklamaktayız.

Şile Ev Eşyası Depolama Hizmeti Alın

Depolama işlemleri firmamız tarafından özenli bir şekilde yapılır ve uzman ekibimiz ile birlikte hiçbir zarar vermeden eşyaları dikkatli bir şekilde taşır. Eşyaların taşınmadan önce ekspertiz eşyalara bakarak eşyaların değerini belirler. Daha sonra Şile ev eşyası depolama tarafından taşıma işlemi başlatılır. Eşya taşımada personellerimiz yaptığı işte oldukça dikkatli davranır. Öncelikli eşyaların paketlenmesi yapılarak buna uygun şekilde taşıma işlemi sağlanır. Firmaların bu konuda dikkat ettiği kadar müşterilerinde dikkat etmesi gerekir. Çünkü eşyalara büyük zarar gelebilmektedir.

Kalite standartlarında Şile Eşya Depolama hizmeti

Şile eşya depolama olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İlçe sınırlarını aşarak bu sektörde zaten en önde olan eşya depolama firmasıdır. Bu hizmetimizle eşyalarınız oldukça geniş depolarda muhafaza edilir. Eşyaların saklandığı depolar sürekli olarak havalandırılır ve ilaçlanır. Bu havalandırma depoların ve eşyaların hem rutubetlenmesine hem de kokmasına engel olmaktadır.

Eşya depolama firması kalite standartlarında profesyonel depolama hizmeti verebilme gücüne sahiptir. Firmamızın önceliği müşterilerimizin istek ve beklentilerine cevap verebilmektir. Teknolojik tüm gelişmeleri firmamıza entegre etmeye çalışarak bu beklenti ve isteklere yetişebilmek en önemli amacımızdır. Nerede olursanız olun eşyalarınızın zarar görmemesi için gerek personeller gerek firma yetkilileri büyük bir özen ve özveri gösterirler. Eşyalarınızın herhangi bir zarara uğramaması için risk durumu neredeyse sıfıra indirilmiştir.

Eşya Depolarında Alınan Önlemler

Firmamız tarafından eşyalarınızın korunması için gerekli tüm güvenlik önlemleri sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan güvenlik görevlilerini aşan, kötü amaçlı kişiler tarafından bir teşebbüs olduğunda erken uyarı alarm sistemi devreye girer. Hemen depomuzun bulunduğu lokasyondaki en yakın Polis Karakolu’na sinyal gönderir. Görüldüğü gibi eşyalarınız maksimum güvenlik önlemleri alınarak minimum risk ile korunuyor.

Şile depolama olarak, eşyalarınız her türlü tehlikeden korunuyor. Emanetleriniz firmamızın aldığı son modern önlemlerle korunmaktadır. Firma personellerimiz ve yetkililerimiz hepsi, alınan profesyonel bir statüsü ile belli prensiplere sahip insanlardır. Depolama firmamızla sizlere istediğiniz zaman eşyalarınızı da görme imkânı sunmaktadır. Eşyalarınızın konduğu depolarınızı görmek istediğiniz takdirde istediğiniz zaman gelir, diğer depolarımızı da gezebilirsiniz.

Eşya Depolama Sözleşme Yapılması

Her firmada olduğu gibi bizde de yazılı sözleşme yapmak oldukça önemlidir. Depolama yapılan eşyalar mutlaka sözleşmede yazılmalıdır. Kolileme ve eşyaların sayısı belirlenir. Bu hizmet de listeleme işlemi ile sözleşmeye yazılır. Şile eşya depolamada depo alanı, kira süresi vb. tüm işlemler sözleşmede yer alır. Bu sözleşme hem müşterilerimizin hem de firmamızın iki taraflı tüm haklarını korumak için gereklidir. Sözleşmenin elinizde olması herhangi bir sorun yaşamamanız açısından oldukça önemlidir. Çalıştığınız firma ile detaylı sözleşme yapmak yaşayabileceğiniz sorunları en aza indirir veya ortadan kaldırır.

Şile Eşya Depolama Fiyatları

Şile eşya depolama olarak kaliteli depolama hizmetlerini en uygun ücretlerle sağlıyoruz. Ayrıca firmamız hem taşıma hem de depolama işlerini aynı anda geliştirmektedir. Firmamız piyasadaki en temiz ve ekonomik firmalardandır.  Depolama hizmetini en uygun fiyatla,  uzun süredir hizmet veren firmamızla iletişime geçerek sizde faydalanabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.200 ₺1.000 ₺
Parça Eşya Depolama1.700 ₺1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama – 9 m³2.200 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 21 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 35 m³3.900 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 50 m³4.800 ₺4.200 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 50 m³5.900 ₺Fiyat Teklifi Al
İndirimli 2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Şile Eşya Depolama Fiyat Hesaplaması

Şile eşya depolama fiyatları hesaplama yapılırken ilk önce depolanacak eşyaların miktarına bakarız. Eşya boyutlarına uygun büyüklükteki depo alanını sizler için kiralama şeklinde sunarız. Aylık depo kiraları kısa süre için standarttır. Uzun süreli kiralık depo hizmetinde indirim yapmaktayız. Ortalama depolama fiyatları 300 tl den başlamaktadır. En uygun fiyatlar için bizden teklif alınız.

Şile İlçesi Hizmet Bölgeleri

Ağva Merkez, Kervansaray, Sahilköy, Ulupelit, Çelebi, Gökmaşlı, Ağaçdere, Sortullu, Kurfallı, Yeşilvadi, Bıçkıdere, Soğullu, Çengilli, Geredeli, Osmanköy, Esenceli, Hacıllı, Alacalı, Çataklı, İsaköy, Teke, Yazımanayır, Oruçoğlu, Kalem, Şuayipli, Hasanlı, Yaka, Doğancılı, Sofular, Karakiraz, Göçe, Kadıköy, Bucaklı, Değirmençayırı, Avcıkoru, Göksu, Yaylalı, Kömürlük, Kurna, Üvezli, Balibey, Çavuş, Hacı Kasım, Kumbaba, Ahmetli, Akçakese, Bozgoca, Çayırbaşı, Darlık, Erenler, İmrendere, İmrenli, Kabakoz, Karabeyli, Karacaköy, Karamandere, Kızılca, Korucu, Meşrutiyet, Ovacık, Satmazlı, Yeniköy


Sıkça Sorulan Sorular

Şile Eşya Depolama Alanı Nerede?

Eşya depolama alanı Şile ilçesinde bulunur. Şile’de depo kiralama alanı şile konumu civarında bulunan yurttaşlarımıza emanet depo olarak hizmet sunar.

Şile Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Şile eşya depolama fiyatları ortalama 400 tl den başlıyor. Eşya arttıkça depo kira ücreti de artar. Ayrıca uzun süreli depo kiralama fiyatlarımız %20-%30 indirimli şekilde sunulur.

Şile Depolama Şirketi Ne Yapar?

Şile depolama firmamız fazla eşyalarınızı depolar. Kişiye özel oda sistemli depo ambarlarımızda eşyalarınızı güvenle saklarız. Oda depo alanları size özeldir. Fazla eşyalarınızı istediğiniz süre zarfında burada barındırabilirsiniz.

Şile Ev Eşyası Depolama Hizmetinde Eşyaları Kim Taşır

Şile ev eşyası depolama hizmetinde eşyalarınızı İstanbul E Depo ekiplerimiz taşır. Şile evden eve nakliyat depolama ekibimiz eşyaları evden depoya taşıyor. Dilediğiniz zaman da eşyaları depodan eve taşıyoruz.

https://istanbulevesyasidepolama.com/sile-esya-depolama/
Etiketler:

En İyi Şile Eşya Depolama Firması

En uygun Şile Eşya Depolama fiyatları ile depo kirala

Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir